Pomoc F.A.Q.

Pomocne informacje – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ( Dział F.A.Q. – Frequently Asked Questions ) Pytanie: Jak długo trwa doba hotelowa w Villa Tarsis Kołobrzeg? Doba hotelowa w Villa Tarsis Kołobrzeg trwa od 14.00 do 11.00 dnia następnego. To oznacza, iż w dniu zameldowania do hotelu, pokój będzie można zająć od godz. 14.00, natomiast w dniu wymeldowania ( wyjazdu ) z hotelu, pokój należy opuścić do godz. 11.00 Pytanie: Czy opłata za nocleg zawiera opłatę lokalną ( opłatę klimatyczną ? ) Opłata za nocleg / pobyt w hotelu nie zawiera opłaty lokalnej ( tzw. opłaty klimatycznej ). Zgodnie z zgodnie z ustawą rady miasta Kołobrzeg i porozumieniem z Ministrem Środowiska wynosi dla miasta Kołobrzeg w 2014 roku:
  • Dla dzieci do lat 6: 1,70 PLN za dzień pobytu
  • Dla osób powyżej 6 roku życia: 3,50 PLN za dzień pobytu
Pytanie: Czy opłata za 1 dobę pobytu zawiera także śniadanie w dniu następnym( tzw.Bed and Breakfast ) ? Tak, opłata za pobyt zawiera w cenie śniadanie w formie bufetu w godzinach 8.00 – 10.30 w restauracji hotelowej Pytanie: Czy na terenie hotelu jest dostępny internet bezprzewodowy ( WiFi ) ? Tak, na ternie hotelu jest dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego ( WiFi ). O aktualne nazwy sieci i hasła dostępowe prosimy pytać w recepcji Villa Tarsis. Pytanie : Jak bezproblemowo trafić do Villa Tarsis ( ustawienie nawigacji GPS ) ? Villa Tarsis znajduje się na obrzeżach Kołobrzegu przy trasie krajowej nr 11 Koszalin < = > Kołobrzeg. Prosimy o zwrócenie uwagi na słupki informacyjne znajdujące się bezpośrednio przy drodze K11. Wjazd do Villa Tarsis znajduje się przy 6 km K11 przy 6 słupku ( 6,6 km ). Nawigację GPS proszę ustawiać na ulicę Promienną  ( cała ulica Promienna ) w Kołobrzegu lub współrzędne GPS :  N 54.1890900°, E 15.6434900°

1 Response

  1. Cześć, to jest komentarz. Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Menu - 1